Jak wiadomo, a przynajmniej wiedzą to ci w miarę przytomni, cena to wypadkowa popytu i podaży oraz różnych innych okoliczności :). Generalnie Antila 24 to łódka, której stosunek ceny do jakości wydaje się być przyzwoity. Z tym że jest to jacht klasy średniej, a nie żaden wypas typu Tes Dreamer czy choćby większa siostra Antila 27.

Ile kosztuje Antila 24 w sezonie?
Jak dobrze poszukać, to ceny zaczynają się od 280 zł za dobę, standardem jest raczej 300 – 310, zdarza się też 320 zł. Często zapłacimy mniej, jeśli na czarter zdecydujemy się dużo wcześniej. Ale wiadomym też, że na długie weekendy: majówkę czy Boże Ciało zabukowanie jachtu w ostatnim momencie bywa rzeczą bardzo trudną i wtedy po prosty trzeba brać co jest. Cena zależy także od wyposażenia, oraz od wieku łódki. Czasem ci, którzy prowadzą czarter na Mazurach mają też zniżki dla stałych klientów. Wiadomym także, że cena może się zmienić, jeśli bierzemy jacht nie na tydzień, a na dwa, albo jeśli po prostu dobrze zagadamy z armatorem.

 

 

Ile kosztuje Antila 24 poza sezonem?
No na pewno mniej niż w sezonie :). Tu ceny wahają się w przedziale od 140 do 170 zł. Też oczywiście zależy od tego gdzie, na jak długo, jaki dany jacht ma osprzęt czy dane techniczne. Warto też pamiętać, że wspominane majówka i Boże Ciało to tak naprawdę sezon bardzo wysoki i ceny są wtedy na tym samym poziomie, co w środku lipca. Wydaje się, że bardzo korzystnym terminem do żeglowania jest ostatni tydzień sierpnia. Wtedy szanse na słońce są jeszcze stosunkowo duże, a za to ceny już małe.

Reklama


Reklama by Czarter jachtów

Oferty czarteru jachtów Mazury

Jacht Antila 24 oraz Twister 800 dostępne są w ofercie współpracującej z nami firmy Mazurskie Jachty. Czarter jachtów Mazury można pewnie znaleźć wiele firm i firemek, ale swoje żeglarskie wakacje warto powierzyć ludziom, którzy na jachtach się znają, a o Mazurach wiedzą wszystko.